Психологічний супровід національно-патріотичного виховання

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року N 641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах"

Наказ відділу освіти від 29 жовтня 2015 року  № 505  "Про організацію психологічного супроводу національно-патріотичного виховання у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах у 2015-2016 н.р."

Тематичний план роботи психологічної служби з питань організації психологічного супроводу національно-патріотичного виховання на 2015-2016 н.р.

Матеріали круглого столу «Розробка та впровадження ефективних моделей національно- патріотичного виховання сучасної молоді»